Flameracer bezpłatny katalog firm i lokalizator

W ofercie naszej firmy, widnieją również wózki platformowe do ręcznego transportu poziomego, które znajdują zastosowanie w halach produkcyjnych, jak i w magazynach. Ponadto oferujemy Państwu doskonały sprzęt półkowy, z dyszlem wyposażony zazwyczaj w przednią oś skrętną, a także podnośnikowy umożliwiający zmianę wysokości położenia ładunku. Wszystkie oferowane przez naszą firmę modele zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić Państwu jak najlepszy sprzęt magazynowy. Wszystkie urządzenia dostępne są w konkurencyjnych cenach.

Naszą ofertę kierujemy do zwolenników aktywnych urlopów wypełnionych przygodami. Wynajem kamperów pozwala oderwać się od konkretnego miejsca i ruszyć w świat bez żadnych ograniczeń. Jeśli twoim celem jest obszerna wycieczka krajoznawcza, w której to ty decydujesz o doborze atrakcji, nie ma lepszego sposobu.

Nasz serwis marcar24h jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na rozmaite usługi transportowe, w tym również wynajem busów na wesela, koncerty, przejazdy zorganizowanych grup, wycieczki szkolne lub też wyjazdy na imprezy sportowe. Oferujemy możliwość wynajęcia auta wraz z kierowcą w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy!

Z troską o każdą powierzoną nam przesyłkę, w pełni bezpiecznie oraz odpowiedzialnie, oferujemy Państwu transport krajowy - w naszej rodzimej Polsce. Posiadamy rozległą siatkę kontaktów z innymi firmami spedycyjnymi, co pozwala nam na prowadzenie kompleksowych usług w tym zakresie, czyli dostarczyć ładunek w każde miejsce.

Serdecznie witamy na naszej oficjalnej stronie internetowej, która dostarczy Państwu niezbędnych informacji na temat świadczonych przez nas usług. Naszym codziennym zadaniem jest relokacja linii technologicznych. Aby wykonać ją w sposób profesjonalny korzystamy ze specjalistycznego sprzętu do przeprowadzek maszyn przemysłowych.

Naszą misją jest niesienie pomocy wszystkim poszkodowanym kierowcom z Bieszczad. W gotowości czeka nie tylko doskonale wyposażony warsztat, w którym dokonamy niezbędnych renowacji, ale i pomoc drogowa. Ustrzyki to miasto, gdzie pracujemy 24h i w razie potrzeby sprawnie przetransportujemy niedziałający samochód do punktu napraw.

Formalności i wiele procedur znacznie utrudnia import aut z USA. Dzięki naszej pomocy cały proces nie będzie jednak uciążliwy, a wypełnianie dokumentów stanie się niezwykle proste. Twoją rolą jest jedynie wybór interesującego Cię samochodu, a my zajmiemy się całą resztą, w tym transportem ze Stanów Zjednoczonych do Polski.

Praca w branży transportowej niejednokrotnie wymaga od kierowców specjalnych umiejętności i wiedzy. Poparcie tych kompetencji powinno być odzwierciedlone stosownymi pozwoleniami, np. uprawnieniem ADR. Testy z aktualnie obowiązującego zakresu materiału dostępne są na naszej stronie internetowej w pakiecie abonamentowym.

Obsługujemy zarówno starsze, jak i nowsze modele francuskiej marki. Dostępne w ofercie części do Renault Trafic są tak różnorodne, że bez problemu znajdziecie element zamienny dla odpowiadającej wam generacji i pojemności silnika. W sklepie sprzedajemy m.in. czujniki temperatury, ABS, nadkola, elementy obudowy silnika i inne dodatki.

Szukasz niezbędnego wyposażenia dla swojego pojazdu transportowego? Wszelkie części do naczep z ruchomą podłogą znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Zapewniamy Cię, że mamy wszystko, co tylko może Ci być potrzebne - elementy hydrauliki, elektryki, dodatkowe akcesoria, a także łożyska czy panele.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres kontenerów i pojemników przeznaczonych do transportu broni oraz materiałów wrażliwych. Oferowane przez nas skrzynie wojskowe są wynikiem lat doświadczeń w sektorze militarnym. Hermetycznie zamykane pojemniki wykonane zostały z wysokiej jakości plastiku tłumiącego wstrząsy.

Firma prowadzi naprawy silników oraz ma w swojej ofercie taką usługę jak regeneracja wtryskiwaczy denso, które pełnią istotną funkcję przy wydzielaniu paliwa. Jest to zabieg konieczny w sytuacji, kiedy kierowca zauważy m.in. że silnik działa gorzej, wydobywa się dym, lub też kiedy silnik wyłącza się sam lub właśnie nie chce się wyłączyć. Naprawa polega na rozmontowaniu urządzenia, dokładnym wymyciu, oraz sprawdzeniu, wyregulowaniu i diagnozie. Firma daje dwuletnią gwarancję na świadczone usługi.

Wykorzystywane są zarówno w sektorze logistyki, spedycji, transportu, jak i handlu. By jednak okazały się narzędziem wspomagającym sprawną realizację zlecenia, europalety muszą odpowiadać obowiązującym standardom - szczególnie normom określającym ich wymiar. Te produkty, które znalazły się w ofercie Logispal, spełniają te wymagania. Sięgając po nie mogą być Państwo spokojni o pełne dopasowanie oraz możliwość przenoszenia ładunku przy udziale m.in. wózków widłowych. Oferujemy sprzedaż skup oraz wynajem palet.

Zachęcamy kierowców do zapoznania się z naszą ofertą. Sprowadzamy motocykle, samochody, quady i łodzie z Kanady i USA. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć nie tylko na nowoczesne pojazdy w niższej cenie, ale także znacznie atrakcyjniejsze wyposażenie. Proponujemy pełne wsparcie przy zakupie wybranego modelu. Zapraszamy do kontaktu.