Flameracer bezpłatny katalog firm i lokalizator

By umiejętności wokalne były na wysokim poziomie trzeba je odpowiednio szkolić. Nasze zajęcia pokażą Państwu na czym polega optymalna emisja głosu i pozwolą zwrócić uwagę na liczne czynniki, o których trzeba pamiętać by śpiewać naprawdę pięknie. Proponowane lekcje śpiewu świadczymy na terenie Krakowa.

Jeśli poszukujesz akcesoriów do prac artystycznych czy rękodzieła to koniecznie zapoznaj się z ofertą! Nasz sklep plastyczny online dostarcza produkty zapewniające rozwój każdej kreatywnej pasji. W asortymencie znajdziesz różnego rodzaju farby, pędzle, tusze i pisaki do malowania i rysowania. Nie zabraknie również materiałów do zdobienia tkanin, drewna czy szkła.

Wydarzeniami z przeszłości naszego kraju moglibyśmy obdzielić nie jeden naród. Dwie wojny światowe oraz okres pomiędzy nimi zostały doskonale udokumentowane na licznych fotografiach. Albumy historyczne stanowią bardzo pomocne źródło informacji odnośnie tamtych czasów i przypominają nam o cierpieniu i walce naszych przodków za Polskę.

Nasze grafiki wyprodukowaliśmy w Polsce, ale da się w nich wyczuć nutkę zagranicznego stylu. Artyści przy tworzeniu obrazów inspirowali się kulturą USA i krajów skandynawskich. Plakaty do salonu znajdziesz w różnych rozmiarach, mamy takie zupełnie małe oraz wielkoformatowe - coś na każdą ścianę i każdą kieszeń. Zapraszamy!