Flameracer bezpłatny katalog firm i lokalizator

Naszą specjalnością jest tworzenie przestrzeni dla sztuki i muzyki oraz nieograniczonych możliwości w zakresie rozwijania swoich pasji w tych dziedzinach. Szkoła tańca Kontakt w Krakowie zaprasza kursy, między innymi, flamenco, tango, salsy, tańca brzucha czy modern jazz, na różnych poziomach zaawansowania.

Nasza firma fotograficzna działa w Poznaniu. Podejmujemy współpracę z klientami indywidualnymi oraz z firmami. Wykonujemy bowiem zarówno zdjęcia portretowe, architektury jak i reportaże okolicznościowe. Każda nasza sesja zdjęciowa, niezależnie od swojego tematu, przygotowywana jest i realizowana z niezwykłą starannością. Warto odwiedzić naszą oficjalną stronę internetową, na której umieściliśmy nasze portfolio, dzięki któremu możecie ocenić nasz warsztat. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do podjęcia z nami współpracy!

Do naszej pracy podchodzimy z pasją i artystycznym zmysłem, który jest niezbędny do tego aby uzyskiwać niepowtarzalne efekty. Siedzibą pracowni Awangardowa jest Bydgoszcz. Fotograf pracujący w naszej firmie, z usług którego Państwo skorzystacie to profesjonalista w każdym calu. Dzięki wiedzy, doświadczeniu a także profesjonalnemu sprzętowi jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej wymagające zlecenia. Nasze usługi kierujemy zarówno do par poszukujących obsługi swojego ślubu i wesela, jak i też do klientów indywidualnych oraz firm reklamowych.

By umiejętności wokalne były na wysokim poziomie trzeba je odpowiednio szkolić. Nasze zajęcia pokażą Państwu na czym polega optymalna emisja głosu i pozwolą zwrócić uwagę na liczne czynniki, o których trzeba pamiętać by śpiewać naprawdę pięknie. Proponowane lekcje śpiewu świadczymy na terenie Krakowa.