Flameracer bezpłatny katalog firm i lokalizator

Urządzenia gastronomiczne dostępne w naszym asortymencie odznaczają się wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną. To najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na sprzętach najwyższej klasy, funkcjonalności i solidności. Oferujemy tylko praktyczne rozwiązania w wyposażeniu różnych obiektów gastronomicznych.

Mamy doświadczenie w branży dystrybucyjnej, ale posiadamy także własne wysokiej jakości wyroby. Woda źródlana jaką znajdą Państwo w ofercie firmy PiastPol cechuje się nieskazitelną czystością, idealnym stopniem mineralizacji oraz wyjątkowym smakiem. Skład fizykochemiczny oferowanych przez naszą firmę napojów został dokładnie przebadany i spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa oraz jakości. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie będą mogli Państwo zapoznać się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty.

Jeśli od pewnego czasu chodzi za Wami pewien smak oraz ochota, której nie potraficie do końca zidentyfikować, mamy dla Was rozwiązanie tej zagadki. Otóż, istnieje spore prawdopodobieństwo, iż są to lody marki Grycan. Jednakże wiedzcie, że od pewnego czasu, deseru z ich udziałem nie musicie wykonywać samodzielnie w domu. Bowiem, lodziarnie autorskie we Wrocławiu czy Poznaniu, zapraszają swoim wdziękiem oraz bogactwem oferty. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją oraz do delektowania się naturalnym aromatem.

Creme Creme to doskonała restauracja. Warszawa - tutaj mieści się nasz lokal i właśnie tutaj mogą Państwo skorzystać z niezwykłych walorów naszego menu. Gwarantujemy, że przygotowując nasze dania używamy tylko i wyłącznie najlepszych produktów, które są przede wszystkim doskonale dostosowane do polskich smaków.

Nasz lokal to doskonałe miejsce na organizację różnego rodzaju spotkań biznesowych. Do dyspozycji Klientów naszej krakowskiej restauracji dostępna jest świetnie wyposażona sala konferencyjna. Goście ponadto po skończonych wykładach mogą udać się do naszej restauracji, gdzie serwujemy tradycyjne, polskie i żydowskie potrawy.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości gille gazowe do ogrodu, doskonale sprawdzające się zarówno na spotkaniach w kameralnym gronie jak również większych imprez. Odznaczają się wyjątkowo estetycznym wyglądem oraz wysokim poziomem odporności na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Każdy grill Broil King to gwarancja jakości i smacznych potraw prosto z rusztu. Zachęcamy Państwa do zapoznani się ze szczegółami naszej propozycji, w której są także akcesoria do grillowania.