Flameracer bezpłatny katalog firm i lokalizator

Każdy pracodawca ma obowiązek przeszkolić swoich pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Ich wiedza oraz umiejętności w tej dziedzinie przydają się nie tylko podczas sytuacji kryzysowych, ale również w trakcie codziennego wykonywania obowiązków. Dlatego też bardzo ważny jest wybór odpowiedniego ośrodka szkoleniowego. Wraz z pomocą poznańskiej firmy Sela, mogą państwo liczyć na kompleksowe przygotowanie pracowników z zakresu BHP oraz bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Prowadzimy także kursy udzielania pierwszej pomocy.

Witamy w Centrum Szkoleniowym Hector w Warszawie. Oferujemy szeroką gamę kursów Cisco na trzech poziomach zaawansowania oraz kilkunastu wąskich specjalizacjach, w tym Security, Routing and Switching i innych. CCNP to drugi stopień zaawansowania w dziedzinie konfigurowania oraz administrowania sieciami komputerowymi. Jest to już stopień Professional. Po roku nauki następuje egzamin w języku angielskim. Certyfikat pozwala na osiąganie sukcesów i awansów w międzynarodowych korporacjach zajmujących się zarządzaniem sieciami.

Wspólna wycieczka integracyjna dla pracowników? Dlaczego nie! Organizacja wyjazdów motywacyjnych to nasza pasja, dlatego możesz powierzyć to zadanie naszym specjalistom. Opowiedz o swoich oczekiwaniach i budżecie, a my zapewnimy Twoim ludziom wycieczkę pełną niezapomnianych atrakcji i wrażeń. Sprawdź!

Jeśli Twoje przedsiębiorstwo systematycznie się powiększa i chciałbyś pilnie kogoś zatrudnić, bo uważasz, że przydałby Ci się pracownik tymczasowy, zgłoś się do naszej agencji. Imigracja zarobkowa z Ukrainy stała się bardzo popularnym sposobem na zapełnienie wolnych etatów, dzięki nam zyskasz solidnych fachowców.

Rozpoczęcie personelu, który będzie pracował sprawnie, a zarazem dokładnie wcale nie jest skomplikowanym zadaniem. Udowadnia to nasza agencja pośrednictwa pracy, dzięki której znajdziecie kelnerów, sprzedawców czy sprzątaczki. Pracownik z Ukrainy może stać się częścią zespołu każdego przedsiębiorstwa w Poznaniu.