Flameracer bezpłatny katalog firm i lokalizator

Każdy pracodawca ma obowiązek przeszkolić swoich pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Ich wiedza oraz umiejętności w tej dziedzinie przydają się nie tylko podczas sytuacji kryzysowych, ale również w trakcie codziennego wykonywania obowiązków. Dlatego też bardzo ważny jest wybór odpowiedniego ośrodka szkoleniowego. Wraz z pomocą poznańskiej firmy Sela, mogą państwo liczyć na kompleksowe przygotowanie pracowników z zakresu BHP oraz bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Prowadzimy także kursy udzielania pierwszej pomocy.

Witamy w Centrum Szkoleniowym Hector w Warszawie. Oferujemy szeroką gamę kursów Cisco na trzech poziomach zaawansowania oraz kilkunastu wąskich specjalizacjach, w tym Security, Routing and Switching i innych. CCNP to drugi stopień zaawansowania w dziedzinie konfigurowania oraz administrowania sieciami komputerowymi. Jest to już stopień Professional. Po roku nauki następuje egzamin w języku angielskim. Certyfikat pozwala na osiąganie sukcesów i awansów w międzynarodowych korporacjach zajmujących się zarządzaniem sieciami.

Wspólna wycieczka integracyjna dla pracowników? Dlaczego nie! Organizacja wyjazdów motywacyjnych to nasza pasja, dlatego możesz powierzyć to zadanie naszym specjalistom. Opowiedz o swoich oczekiwaniach i budżecie, a my zapewnimy Twoim ludziom wycieczkę pełną niezapomnianych atrakcji i wrażeń. Sprawdź!

Jestem całkowicie przekonana, iż zarówno zoptymalizowany czas realizacji zlecenia, jak również jego wysoka jakość to atuty, które pozwolą Państwu ze spokojem obdarzyć mnie pełnym zaufaniem. Podejmuję się nie tylko standardowych przekładów. W ramach świadczonych przez moje biuro usług mogą Państwo skorzystać także z tłumaczenia stron internetowych, co pozwoli przygotować witrynę pod kątem odwiedzin zagranicznych internautów. Jestem przekonana, że pozwoli to zwiększyć dynamikę rozwoju firmy.

Specjalnością naszej firmy jest outsourcing pracowników IT w szczególności outsourcing programistów. Oferujemy swoim klientom leasing pracowników IT. Poza tym poszukujemy i rekrutujemy specjalistów z branży informatycznej. Cechuje nas bogate doświadczenie. Outsourcing usług IT i kadry IT - gorąco polecamy i zapraszamy do współpracy.

Prowadzimy w oparciu o wyjątkowe metody nauczania - kursy angielskiego dla młodzieży. Do każdego uczestnika podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze jego predyspozycje oraz możliwości. Jesteśmy zdania, że to, co robimy, to bardzo dobra inwestycja w samorozwój, jak i generalnie wykształcenie - poznaj naszą ofertę szytą na miarę.

Po skończonych studiach, czy wieloletniej pracy w jednej firmie nastaje trudny moment - zmiana sposobu życia o 180 stopni. Często trudno sobie poradzić w takiej sytuacji, dlatego też pomocnym może okazać się coaching kariery. Zaplanujemy ją dla Ciebie od początku, zwracając uwagę na Twoje zainteresowania i talenty.