Flameracer bezpłatny katalog firm i lokalizator

Każdy pracodawca ma obowiązek przeszkolić swoich pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Ich wiedza oraz umiejętności w tej dziedzinie przydają się nie tylko podczas sytuacji kryzysowych, ale również w trakcie codziennego wykonywania obowiązków. Dlatego też bardzo ważny jest wybór odpowiedniego ośrodka szkoleniowego. Wraz z pomocą poznańskiej firmy Sela, mogą państwo liczyć na kompleksowe przygotowanie pracowników z zakresu BHP oraz bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Prowadzimy także kursy udzielania pierwszej pomocy.

Witamy w Centrum Szkoleniowym Hector w Warszawie. Oferujemy szeroką gamę kursów Cisco na trzech poziomach zaawansowania oraz kilkunastu wąskich specjalizacjach, w tym Security, Routing and Switching i innych. CCNP to drugi stopień zaawansowania w dziedzinie konfigurowania oraz administrowania sieciami komputerowymi. Jest to już stopień Professional. Po roku nauki następuje egzamin w języku angielskim. Certyfikat pozwala na osiąganie sukcesów i awansów w międzynarodowych korporacjach zajmujących się zarządzaniem sieciami.

Wspólna wycieczka integracyjna dla pracowników? Dlaczego nie! Organizacja wyjazdów motywacyjnych to nasza pasja, dlatego możesz powierzyć to zadanie naszym specjalistom. Opowiedz o swoich oczekiwaniach i budżecie, a my zapewnimy Twoim ludziom wycieczkę pełną niezapomnianych atrakcji i wrażeń. Sprawdź!

Prowadzimy w oparciu o wyjątkowe metody nauczania - kursy angielskiego dla młodzieży. Do każdego uczestnika podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze jego predyspozycje oraz możliwości. Jesteśmy zdania, że to, co robimy, to bardzo dobra inwestycja w samorozwój, jak i generalnie wykształcenie - poznaj naszą ofertę szytą na miarę.

Po skończonych studiach, czy wieloletniej pracy w jednej firmie nastaje trudny moment - zmiana sposobu życia o 180 stopni. Często trudno sobie poradzić w takiej sytuacji, dlatego też pomocnym może okazać się coaching kariery. Zaplanujemy ją dla Ciebie od początku, zwracając uwagę na Twoje zainteresowania i talenty.

Szukasz firmy, która szybko i sprawnie przeprowadzi profesjonalny kurs SEP? Nasz ośrodek prowadzi między innymi szkolenia elektryczne, kursy na wózki widłowe, koparki czy podnośniki. Gwarantujemy fachowych i doświadczonych prowadzących, niskie ceny i indywidualne podejście do klienta. Zapraszamy do zapoznania się z terminami szkoleń.