Flameracer bezpłatny katalog firm i lokalizator

Witamy w Centrum Szkoleniowym Hector w Warszawie. Oferujemy szeroką gamę kursów Cisco na trzech poziomach zaawansowania oraz kilkunastu wąskich specjalizacjach, w tym Security, Routing and Switching i innych. CCNP to drugi stopień zaawansowania w dziedzinie konfigurowania oraz administrowania sieciami komputerowymi. Jest to już stopień Professional. Po roku nauki następuje egzamin w języku angielskim. Certyfikat pozwala na osiąganie sukcesów i awansów w międzynarodowych korporacjach zajmujących się zarządzaniem sieciami.

Po skończonych studiach, czy wieloletniej pracy w jednej firmie nastaje trudny moment - zmiana sposobu życia o 180 stopni. Często trudno sobie poradzić w takiej sytuacji, dlatego też pomocnym może okazać się coaching kariery. Zaplanujemy ją dla Ciebie od początku, zwracając uwagę na Twoje zainteresowania i talenty.

Nasze szkolenia mają na celu zrozumienie potrzeb ludzi, którzy wymagają pomocy w codziennych obowiązkach. Prowadzimy kurs opiekuna osób starszych oraz niepełnosprawnych, na którym zapoznasz się między innymi z profilaktyką przeciwodleżynową, pierwszą pomocą przedmedyczną czy obsługą higieniczną, a także psychologią.