Flameracer bezpłatny katalog firm i lokalizator

Jak powszechnie wiadomo, nieznajomość obowiązujących przepisów może poważnie zaszkodzić. Nawet nieświadomie możemy popełnić wykroczenie lub poważniejsze przewinienie, co nie jest usprawiedliwieniem dla organów śledczych czy też sądowych. Dlatego w razie wątpliwości zawsze należy udać się po poradę do specjalistów w zakresie kodeksu karnego, cywilnego, gospodarczego czy też administracyjnego. Kancelaria prawna w Krakowie Maciej Sawiński podejmuje się czynności doradczych oraz reprezentacyjnych. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

Kancelaria świadczy usługi klientom indywidualnym oraz firmom w Dąbrowie Górniczej. Nasi adwokaci udzielają porad z zakresu między innymi prawa rodzinnego, cywilnego, administracyjnego oraz karnego. Pomagają także w sprawach z zakresu prawa pracy, w tym w sytuacjach związanych z ubezpieczeniami społecznymi oraz wygaśnięciem umowy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi nowoczesne nagrobki, które wykonujemy z płyt kamiennych oraz innych materiałów, trwałych, odpornych na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, a przy tym niezwykle estetycznych i eleganckich. Wykonujemy projekty na indywidualne życzenie Klienta.

Alicja Brandys to biuro inne niż pozostałe kancelarie notarialne. Kraków jest miastem, które wymaga od osób świadczących tutaj swoje usługi całkowitego profesjonalizmu i rzetelności w kontaktach z klientami. Bierzemy sobie do serca te wartości i zapewniamy odpowiednie zaangażowanie przy wykonywaniu różnego rodzaju zleceń pod kątem prawnym. Kancelaria charakteryzuje się przeróżnymi cechami, wśród których ciężko znaleźć te najważniejsze dla klientów. My zapewniamy odpowiednie podejście, fachowość i skuteczność.

Jesteśmy zespołem, który świadczy pomoc przedsiębiorcom (większe spółki, mniejsze, jak i właściciele dopiero co otwierający swój biznes) z zakresu kodeksu pracy, doradztwa upadłościowego czy spółdzielczego. Radca prawny świadczący swoje usługi w Koninie podejmie się spraw spadkowych, cywilnych, rodzinnych oraz w zakresie odszkodowań.

Nasza Kancelaria adwokacka z Gorzowa Wielkopolskiego oferuje fachową pomoc prawną osobom fizycznym oraz firmom i instytucjom. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, rodzinnym i karnym, a także w prawie pracy oraz spółek handlowych. Naszych klientów reprezentujemy przed krajowymi sądami powszechnymi i administracyjnymi, a także przed zagranicznymi sądami arbitrażowymi.

Na dobrą renomę firmy pracujemy od wielu lat zajmując się transportem zwłok oraz organizowaniem uroczystych pochówków. Zakład pogrzebowy ma swoją siedzibę w Olkuszu, gdzie w razie potrzeby czekają na Państwa specjaliści służący radą i pomocą w ciężkich chwilach po śmierci bliskiej osoby. W Morii potrzeby najbliższych stawiamy na pierwszym miejscu. To od Państwa zależy czy będzie to świecki czy wyznaniowy pochówek, jaka będzie oprawa mszy, czy mają być robione zdjęcia i wiele innych.

Notariusz w Bielsko Biała prowadzi swoją działalność skierowaną na tych, którzy potrzebują fachowej pomocy i opieki prawnej. Cechuje nas uczciwość i profesjonalizm, więc korzystając z naszych usług możesz być pewny, że będą one zrealizowane tak, jak sobie tego życzysz. Czekamy na państwa w naszej kancelarii gotowi do pomocy.

Due Diligence (czyli Należyta Staranność) są różnymi czynnościami, które powodują zgromadzenie jak największej ilości informacji o danej inwestycji, np. o danym programie High Yield Investment Program. Due Diligence jest stosowana w zasadzie przy wszelkiego rodzaju analizach przyszłych inwestycji, a także przy przejmowaniu spółek i szeroko rozumianej prywatyzacji.