Flameracer bezpłatny katalog firm i lokalizator

Nasza firma oferuje na wynajem różnorakie atrakcje na imprezy. W ofercie posiadamy na przykład dmuchane zamki, place zabaw i zjeżdżalnie, które z pewnością zachwycą gości na imprezach dziecięcych. Wynajmujemy też maszyny do popcornu i waty cukrowej. Oprócz tego zajmujemy się również organizacją wszelkiego rodzaju eventow.

Lubicie Państwo magię i sztuczki magiczne i chcielibyście zetknąć się z nimi bezpośrednio? Marcin Cichomski to profesjonalny iluzjonista, działający między innymi w Warszawie, który poprzez swoje pokazy zabierze Was w zupełnie inny świat, gdzie to racjonalne przestaje mieć znaczenie. Oddajcie się Państwo niezwykłemu klimatowi występów i uwierzcie w czary! Występy odbywają się zarówno dla szerszej publiczności, jak i w przestrzeni bardziej kameralnej - jak choćby eventy firmowe. Oprócz tego prestidigitatora możecie też spotkać... na ulicy, gdzie również realizuje swój show.

Zajmujesz się wyczynowo bądź rekreacyjnie strzelectwem? W takim razie z pewnością przyda Ci się profesjonalna wiatrówka - pistolet bądź karabin pneumatyczny. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz modele zarówno długie, jak i krótkie. Przed zakupem warto zapoznać się z aktualnymi regulacjami prawnymi - na posiadanie tego typu broni o mocy mniejszej niż 17 Jouli nie jest wymagane zezwolenie.