Flameracer bezpłatny katalog firm i lokalizator

Nowoczesne prywatne przedszkole w Warszawie Maja na Ursusie jest otwarte dla dzieci, które chcą uczyć się języków obcych. Prowadzimy zajęcia po hiszpańsku i angielsku. Oferujemy opiekę doświadczonych pedagogów. Zapraszamy na nasze drzwi otwarte oraz dni adaptacyjne, podczas których zarówno dzieci, jak i ich rodzice, mają okazję bliżej poznać opiekunów i atmosferę panującą w naszej placówce. Stawiamy na zrównoważony rozwój psychofizyczny kilkulatków, dostosowany do potrzeb najmłodszych. Polecamy.

Wyposaż pokój dziecka w niezbędne elementy dostępne w naszej ofercie. Stelaż do kołyski w białym kolorze, który montowany jest wkrętami do ramy łóżeczka, służy jako podpora do zawieszenia baldachimu. Jest wykonany z lekkiego, ale wytrzymałego materiału. W razie potrzeby, może zostać szybko zdemontowany.

Nasz sklep powstał z myślą o wszystkich rodzicach, którzy chcą sprawić, aby świat ich dzieci był bezpieczny, komfortowy i pełen kolorów. Oferowana przez sklep wyprawka dla noworodka obejmuje praktycznie wszystkie akcesoria, których będziecie potrzebowali do kompleksowej opieki nad maluszkiem, a także do wspólnej zabawy z nim. Posiadamy w sprzedaży poduszki do karmienia, książeczki, ubranka, smoczki, pieluszki, dekoracje oraz wiele innych przedmiotów. Sprawdź pełną ofertę już teraz!

Nasz sklep internetowy w swojej ofercie ma niepowtarzalne, kolorowe i wygodne ubrania dla dzieci Among Us. Dbamy o modne wykończenia i dziecięcą elegancję, dzięki której wiedzą Państwo, że maluchy mają zapewnioną najlepszą odzież. Szeroki wybór i wysoka jakość materiałów to nasze największe atuty, które przyciągają troskliwych rodziców do naszego sklepu.

Młode matki potrzebują odpowiedniej bielizny, która zapewni im komfort, a ich dziecku pełne bezpieczeństwo. Nasz internetowy sklep z bielizną posiada w swojej ofercie doskonałe biustonosze do karmienia, które pochodzą od najlepszych w branży marek. Posiadamy modele o dużych rozmiarach, które nie posiadają ostrych ani twardych elementów, dzięki czemu idealnie sprawdzą się przy tak delikatniej czynności. Posiadają niezwykle atrakcyjne wzory i kolory, by każda mama mogła się poczuć wyjątkowo atrakcyjnie.

Produkty, w które powinni zaopatrzyć się rodzice przed narodzinami swego potomka to tzw. wyprawka dla noworodka. Jest to m.in. łóżeczko, butelka, przewijak, oliwka dla dzieci czy ubranka. W naszej ofercie znajdą Państwo większość z nich, co znacznie skróci czas zakupów. Wyprawka dla noworodka z naszych produktów spełni nawet najwyższe wymogi.