Flameracer bezpłatny katalog firm i lokalizator

Nowoczesne prywatne przedszkole w Warszawie Maja na Ursusie jest otwarte dla dzieci, które chcą uczyć się języków obcych. Prowadzimy zajęcia po hiszpańsku i angielsku. Oferujemy opiekę doświadczonych pedagogów. Zapraszamy na nasze drzwi otwarte oraz dni adaptacyjne, podczas których zarówno dzieci, jak i ich rodzice, mają okazję bliżej poznać opiekunów i atmosferę panującą w naszej placówce. Stawiamy na zrównoważony rozwój psychofizyczny kilkulatków, dostosowany do potrzeb najmłodszych. Polecamy.

W naszej szkole językowej, proponujemy Państwu również profesjonalny kurs języka niemieckiego. Poznań to miasto, w którym znajduje się nasza szkoła. Naszym priorytetem jest kompleksowe przygotowanie naszych uczniów do biegłego posługiwania się językami obcymi. Nasza szkoła to gwarancja innowacyjnych i skutecznych form nauczania. Jeśli chcą Państwo nauczyć się języka niemieckiego - nic nie stoi na przeszkodzie! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i skorzystania z proponowanych usług.

Udostępniamy Państwu w naszej ofercie praktyczną i funkcjonalna tablicę demonstracyjną typu flipchart. Prezentowane przez nas rozwiązanie doskonale spisuje się podczas wykładów, konferencji, spotkań biznesowych czy zajęć lekcyjnych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą na warsztaty sztuki wizualnej na flipcharcie.

Wyposaż pokój dziecka w niezbędne elementy dostępne w naszej ofercie. Stelaż do kołyski w białym kolorze, który montowany jest wkrętami do ramy łóżeczka, służy jako podpora do zawieszenia baldachimu. Jest wykonany z lekkiego, ale wytrzymałego materiału. W razie potrzeby, może zostać szybko zdemontowany.