Flameracer bezpłatny katalog firm i lokalizator

Firma Romex prezentuje siłownie zewnętrzne marki Trainer. Jako producent dostarczamy naszym odbiorcom sprzęt do ćwiczeń ogólnorozwojowych, przeznaczony do instalowania na wolnym powietrzu - w parkach, przy placach zabaw, w miejskich strefach rekreacji. Z tego typu rozwiązań korzysta coraz więcej osób w każdym wieku. Trening na naszych urządzeniach może być znakomitym dopełnieniem joggingu, spaceru czy innych aktywności. Sprawdźcie już teraz naszą ofertę i wybierzcie zestaw na miarę potrzeb swojej inwestycji.

W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór sprzętu sportowego. Znaczniki piłkarskie są niezbędnym elementem każdego meczu. Abyś był widoczny zarówno dla swojej drużyny jak i dla rywali, kolory zostały dobrane w sposób nieprzypadkowy. Dominują jaskrawe barwy takie jak pomarańcze, zielenie czy żółcie. Dzięki temu na pewno pozostaniesz zauważony przez swoich sojuszników.

Zajmujemy się sprzedażą strojów sportowych przeznaczonych do użytku na lodowiskach. Oferowane spodnie łyżwiarskie zapewniają wygodę podczas jazdy. Dostępne są modele w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych oraz stylistycznych, które wspaniale prezentują się na lodzie. Wśród asortymentu sportowego na lód są także getry.

Serdecznie zapraszamy do sklepu, w którym znajdują się znakomitej jakości rowery trekkingowe przeznaczone do użytku nawet w trudnych warunkach. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również szeroki wybór rowerów górskich, miejskich, szosowych, czy turystycznych. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty dostępnej na stronie.