Flameracer bezpłatny katalog firm i lokalizator

Nasze legginsy polecamy aktywnym fizycznie kobietom, które spodziewają się dziecka. Wybierz nasze getry ciążowe, dzięki którym będziesz czuła się komfortowo, nawet z już wystającym brzuszkiem. Legginsy nie kleją się do ciała podczas ćwiczeń, ponieważ wykonane są z materiału, który doskonale odprowadza wilgoć.

Firma Romex prezentuje siłownie zewnętrzne marki Trainer. Jako producent dostarczamy naszym odbiorcom sprzęt do ćwiczeń ogólnorozwojowych, przeznaczony do instalowania na wolnym powietrzu - w parkach, przy placach zabaw, w miejskich strefach rekreacji. Z tego typu rozwiązań korzysta coraz więcej osób w każdym wieku. Trening na naszych urządzeniach może być znakomitym dopełnieniem joggingu, spaceru czy innych aktywności. Sprawdźcie już teraz naszą ofertę i wybierzcie zestaw na miarę potrzeb swojej inwestycji.

W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór sprzętu sportowego. Znaczniki piłkarskie są niezbędnym elementem każdego meczu. Abyś był widoczny zarówno dla swojej drużyny jak i dla rywali, kolory zostały dobrane w sposób nieprzypadkowy. Dominują jaskrawe barwy takie jak pomarańcze, zielenie czy żółcie. Dzięki temu na pewno pozostaniesz zauważony przez swoich sojuszników.

Proponujemy szeroki wybór sprzętu, części zamiennych oraz akcesoriów dla fanów jazdy rekreacyjnej i wyczynowej na jednośladach. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w doborze pojazdów i wyposażenia optymalnych dla indywidualnych potrzeb konkretnego klienta. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo między innymi kaski, czapki, bluzy, kurtki, koszulki, obuwie, a także chwyty, światła, czujniki, dętki i wiele innych. Zapewniamy konkurencyjne ceny, jak również profesjonalny serwis rowerowy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż kurs na ratownika wodnego nie jest tylko możliwością zdobycia uprawnień sezonowych. Dlatego też szczególną wagę przykładamy do ćwiczeń praktycznych, które wszystkim kandydatom pozwolą zmierzyć się z własnymi możliwościami i ograniczeniami. Dbamy też o przygotowanie teoretyczne.

Zajmujemy się sprzedażą strojów sportowych przeznaczonych do użytku na lodowiskach. Oferowane spodnie łyżwiarskie zapewniają wygodę podczas jazdy. Dostępne są modele w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych oraz stylistycznych, które wspaniale prezentują się na lodzie. Wśród asortymentu sportowego na lód są także getry.