Flameracer bezpłatny katalog firm i lokalizator

Jeśli chcesz urozmaicić przygotowywane przez siebie przyjęcie oraz zachwycić zaproszonych gości, wybierz gadżety do fotobudki, dostępne w naszym sklepie internetowym. Wśród nich, dostępne są m.in. drewniane napisy i symbole, dzięki którym Twoi bliscy będą mogli samodzielnie wykonać pełne humoru zdjęcia.

Zajmujemy się osobami, które nie są w stanie samodzielnie funkcjonować. Nasz dom opieki dla niepełnosprawnych zapewnia stały nadzór pielęgniarki oraz lekarza internisty, a także grono wykwalifikowanych rehabilitantów. Organizujemy czas osobom mieszkającym w ośrodku oraz zapewniamy im stałe towarzystwo.

Planujesz wesele i masz już wszystko załatwione poza pojazdem? Od zawsze marzyłaś o luksusowym samochodzie, którym podjedziesz pod kościół lub Urząd Stanu Cywilnego i zrobisz oszałamiające wrażenie na gościach? Daj się przekonać do naszej oferty i wypożycz luksusowe auto na ślub na naszej stronie internetowej.

Chcesz kupić do swojego mieszkania dewocjonalia? Ikona Matki Boskiej z Dzieciątkiem dostępna jest w ofercie sklepu internetowego, gdzie wszystkie produkty tworzone są ręcznie z trwałych materiałów. Starannie wykonane akcesoria sprawdzą się w formie dekoracji lub prezentu z okazji ślubu, bierzmowania czy pierwszej komunii świętej.