Flameracer bezpłatny katalog firm i lokalizator

Zasługujesz na odrobinę luksusu. Wybierz wczasy nad morzem z zakwaterowaniem ośrodku wczasowym ADRIA w Rewalu, tuż nieopodal pięknej plaży. Czekamy na Państwa przez cały rok. Oferujemy romantyczne weekendy i pobyty dla rodzin z dziećmi. Komfortowo wyposażone pokoje, luksusowe apartamenty, basen w ogrodzie, wyśmienita kuchnia i wypoczynek świąteczny pełen nastroju i klimatu, o których marzysz. Sprawdź sam. Przyjedź nas morze.

Dla nas catering jest przede wszystkim formą ugoszczenia wszystkich uczestników eventu. Dzięki doświadczeniu oraz umiejętnościom jesteśmy w stanie stworzyć dla państwa niepowtarzane menu, które doskonale wkomponuje się w charakter całej imprezy. Zadbamy również o to, aby sposób podania i prezentacji dań był dla wszystkich miłym zaskoczeniem. Obsługujemy nie tylko wydarzenia biznesowe (warsztaty, szkolenia, konferencje), ale również uroczystości rodzinne, takie jak: I Komunia Święta, wesela, urodziny, chrzty, wigilie.

Marzycie o wypoczynku na wybrzeżu Bałtyku? Chcielibyście, aby Wasze zakwaterowanie było niedaleko plaży, tak, aby nie był konieczny długi spacer, aby zażyć kąpieli i poopalać się? Hotel blisko morza spełni wszystkie Wasze wymagania! Dzięki wspaniałej lokalizacji, możliwe jest korzystanie także z infrastruktury skierowanej do turystów, która znajduje się na plaży. Lasy i ścieżki rowerowe znajdujące się przy kurorcie pozwalają na oddanie się aktywnemu wypoczynkowi, czy to spacerując, czy jeżdżąc na rowerze.