Flameracer bezpłatny katalog firm i lokalizator

Jeżeli planują państwo spędzić swój wyczekiwany urlop żeglując po wodach licznych mazurskich jezior, zapraszamy do naszego ośrodka wypoczynkowego, w którym znajdą państwo port jachtowy, wyposażony w miejsca do cumowania z dostępem do prądu i wody pitnej, pompę do odbioru nieczystości płynnych, a także pralnie i suszarnię.

Przedstawiamy Państwu Góralski Dom - jedyny w swoim rodzaju domek do wynajęcia w Zakopanem. Zachęcamy do skorzystania z oferty na atrakcyjny wypoczynek o każdej porze roku. Czekamy na rezerwacje od całych rodzin, grup znajomych czy firm organizujących wyjazdy grupowe. W naszej chacie poczujecie prawdziwy klimat Tatr. Stylizowane wnętrza są prawdziwie atrakcyjne, ale wewnątrz nie brakuje również atrakcji - telewizji, internetu, kompleksowo wyposażonej kuchni. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zasługujesz na odrobinę luksusu. Wybierz wczasy nad morzem z zakwaterowaniem ośrodku wczasowym ADRIA w Rewalu, tuż nieopodal pięknej plaży. Czekamy na Państwa przez cały rok. Oferujemy romantyczne weekendy i pobyty dla rodzin z dziećmi. Komfortowo wyposażone pokoje, luksusowe apartamenty, basen w ogrodzie, wyśmienita kuchnia i wypoczynek świąteczny pełen nastroju i klimatu, o których marzysz. Sprawdź sam. Przyjedź nas morze.