Flameracer bezpłatny katalog firm i lokalizator

Zasługujesz na odrobinę luksusu. Wybierz wczasy nad morzem z zakwaterowaniem ośrodku wczasowym ADRIA w Rewalu, tuż nieopodal pięknej plaży. Czekamy na Państwa przez cały rok. Oferujemy romantyczne weekendy i pobyty dla rodzin z dziećmi. Komfortowo wyposażone pokoje, luksusowe apartamenty, basen w ogrodzie, wyśmienita kuchnia i wypoczynek świąteczny pełen nastroju i klimatu, o których marzysz. Sprawdź sam. Przyjedź nas morze.

Niewielka miejscowość tętniąca życiem dzięki nieustannie przybywającym pielgrzymom. Tak w skrócie można opisać Licheń. Atrakcje, które znajdują się w tym malowniczym miasteczku wiążą się w szczególności z turystyką sakralną. Głównym punktem jest bazylika Maryjna, w niej największe w Polsce organy, a niedaleko góra Golgota, która upamiętnia drogę krzyżową Jezusa.

Do naszego położonego w górach ośrodka zapraszamy przez cały rok - każda pora roku oferuje inne rozrywki. Nocleg w Szczyrzycu gwarantuje możliwość zarówno szybkiego znalezienia się na trasie górskiej czy stoku, jak i zwiedzenia popularnych miast znajdujących się w okolicy. Luksusowe udogodnienia zapewniają przyjemne doznania również na miejscu.

Dla nas catering jest przede wszystkim formą ugoszczenia wszystkich uczestników eventu. Dzięki doświadczeniu oraz umiejętnościom jesteśmy w stanie stworzyć dla państwa niepowtarzane menu, które doskonale wkomponuje się w charakter całej imprezy. Zadbamy również o to, aby sposób podania i prezentacji dań był dla wszystkich miłym zaskoczeniem. Obsługujemy nie tylko wydarzenia biznesowe (warsztaty, szkolenia, konferencje), ale również uroczystości rodzinne, takie jak: I Komunia Święta, wesela, urodziny, chrzty, wigilie.